זוגיות במשבר והדרכים לטיפול בה

משבר בזוגיות, יכול לקרות לכל אחד, הרי לא סתם נאמר שאף אחד לא באמת מלקק דבש בחיים, בעיקר כאשר הדבר נוגע לזוגיות. אם נתבונן מהצד, נראה כי זוגיות היא למעשה שני אנשים "זרים" אשר חוברים יחד למען מטרה משותפת והיא – חיים משותפים הרמוניים והמשכיות. אך כאמור, כל אחד מביא איתו לחיי הזוגיות אופי משלו, דעות מסוימות והרגלים מסוימים אותם הוא ביצע עוד ברווקות. מסיבות אלו, לעיתים יכולים להיווצר מקרים של חיכוכים לא נעימים בין שני בני זוג שיכולים להתדרדר לידי מצבים קשים כמו – אלימות מילולית, זלזול, מריבות, כעסים, תסכול עד לפרידה וגירושין של בני הזוג.

פתרון הבעיות עוד בשלבים הראשונים של המריבות

על מנת שלא להסלים את המצב, טוב תעשו אם תפתרו את הבעיות עוד בתחילת החיכוכים, כלומר עוד בשלב שהם נעימים ובמצב רגיש, על מנת שאלה לא התדרדרו ויגיעו למקומות קשים שמשם הדרך הרבה יותר קשה לתיקון, אך זכרו כי בכל שלב עדין ניתן לשקם את היחסים. למעשה, על בני הזוג לרצות לבצע שינוי ולראות כיצד החיים יכולים להיות נעימים יותר יחד.

טיפול בעזרת בעל מקצוע

כיום ניתן למצוא יועצים רבים אשר עובדים סביב השעון עם זוגות רבים שחווים משבר בזוגיות ומנסים למצוא עבורם פתרונות יצירתיים, על מנת לצאת מהתקופה הלא קלה שהם חווים. די ברור כי ישנה עבודה מרובה מצד בעל המקצוע במצבים אלו, אך עם שיתוף פעולה מלא לשקם את הקשר והרצון להתבונן קדימה בתהליך, הם אלה שיכולים לשפר את המצב. מעבר לכך, עליכם להגיע עם מוטיבציה ואנרגיות טובות, לתת לבן הזוג חופש ביטוי ם כאשר הנכם בטוחים שהוא לא צודק וכמובן לסמוך על בעל המקצוע שישפר את המצב.

יועץ מקצועי, יוכל לדעת כיצד להתייחס לכל בעיה ולרדת לעומקם של הדברים ולזהות את הבעיות האמיתיות בקשר, שהרי לעיתים ישנה בעיה מסוימת ולמעשה מדובר בפתרון שונה שאינו קשור לבעיה. כמו למשל – בגידה של אחד מבני הזוג, לעיתים היא נובעת מחוסר תשומת לב של הצד השני או בחוסר פרגון וקרירות, כך שיש לטפל בבעיה זאת ולא בבגידה עצמה.

היכנסו עכשיו לאתר של יועצת זוגית http://www.orlaguf.com/%D7%99%D7%99%D7%A2%D7%95%D7%A5-%D7%96%D7%95%D7%92%D7%99/